۰۰۰۰۰۰۰۰ ۰۲۱
تهران
با ما در ارتباط باشید

با تیم کارپلاس، حال ماشینتو بهتر کن !

کارپلاس مرکز تخصصی Remap ECU و تیونینگ خودرو در مرداد ماه سال ۹۷ با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه تعمیرات ایسیو و فروش تجهیزات تعمیرگاهی همچون دیاگ، تستر ایسیو، انژکتورشور و … شروع به فعالیت کرد.

کارپلاس تیمی متشکل از ۱۰ نفر از افراد خبره و با تجربه در زمینه تعمیرات و ریمپ ایسیو می باشد که شروع به فعالیت تخصصی در زمینه ریمپ و تیونینگ خودرو کرده است. هر یک از افراد تشکیل دنده تیم کارپلاس پیش تر در زمینه های تخصصی خود با سوابق ۵ تا ۱۵ سال فعالیت داشته اند که سوابق اعضا به شرح زیر می باشد.

* ۲ نفر متخصص تعمیرات ایسیو با سابقه حدود ۱۵ سال که وظیفه خواندن و نوشتن نرم افزار ایسیو، پروگرام کردن و همچنین تحقیق توسعه در زمینه باز کردن قفل نرم افزاری ایسیوهای جدید و شناخت آن ها را بر عهده دارند.

* ۳ نفر متخصص ریمپ ای سی یو و بهینه سازی نرم افزار کامپیوتر خودرو که توانایی ریمپ بیش از ۹۵ درصد خودروهای موجود در بازار ایران از جمله خودروهای تولید داخل، خودروهای مونتاژ، خودروهای چینی، خودروهای وارداتی اروپایی و … را دارا می باشند. این افراد قبل در در زمینه ریمپ به صورت انفرادی یا با سایرین فعالیت داشته اند که با شروع به کار کارپلاس با این مجموعه ملحق شده اند.

* ۳ نفر متخصص در زمینه فروش و بازاریابی که بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی در مجموعه کارپلاس وظیفه فروش تجهیزات و دستگاه های عیب یاب را بر عهده دارند. این افراد پیش تر در شرکت های مختلف تولید و عرضه کننده تجهیزات تعمیرگاهی دارای سوابق درخشانی می باشند.

* ۲ نفر متخصص در زمینه فروش، تبلیغات، بازاریابی آنلاین و شبکه های اجتماعی که وظیفه معرفی دستاوردها و خدمات کارپلاس، جذب مشتری و مدیریت شبکه های اجتماعی را برعهده دارند.

لوگو کارپلاس
96
%

رضایت مشتریان

237
+

پروژه‌های موفق

31
+

پروژه درحال اجرا

ما چگونه

خاص شده‌ایم؟

همین الان برای کسب اطلاع از خدمات ریمپ خودرو خود با ما تماس بگیرید.